אודות

אודות

עיצובים מדהימים של רצפה תלת מימדית

רצפת אפוקסי תלת מימד – תרגישו חופשיים לדמיין…

3DFLOOR

טרידיפלור רצפות תלת מימד משווקת בשנים האחרונות  אפשרות עיצוב ייחודית במיוחד לבית, לעסק ולמשרד. רצפה תלת ממדית מדהימה ביופייה אפשר ליישם בחדרי אמבטיה, שירותים או בכל חדר אחר ברחבי הבית, המשרד או החנות, הרצפה תעניק מראה מאוד לא שגרתי  וייחודי שיגרום לכם להרגיש כאילו אתם נמצאים בטבע.

 

טרידיפלור רצפות אפוקסי תלת מימד, הינה החברה הראשונה והמובילה בישראל בתחום רצפות תלת מימד, הדמיות תלת מימד, וטפטים תלת מימד.

התוצאות המדהימות של ציפויי אפוקסי ופוליאוריתן הופכים אותם אידיאליים להגנה על רצפות תלת מימד, ניתן לראות ציפויי אפוקסי ופוליאוריתן בתעשיות שונות וכן בבתים פרטיים. רצפות בעלי אופי אומנותי ועיצובי לפי התאמה אישית לכל לקוח אפילו אנו העוסקים בתחום המומים כל פעם מחדש מהיצירתיות והמעוף של מעצבים ואדריכלים ברחבי העולם.

טרידיפלור פרצה את גבולות הרצפה ובעזרת ציפוי האפוקסי. ניתן לשלב ציורים, תמונות, הדמיות תלת מימד, כמו כן ניתן לשלב אלמנטים כגון מטבעות מפתחות שעונים וכד.

בטרידיפלור רצפות אפוקסי תלת מימד עובדים בטכנולוגיות מתקדמות, חדישות ויעילות  אשר באות לידי ביטוי החל מהעיצוב הגרפי והכנת ההדמיות וכן בהכנת פני השטח תוך הימנעות מהפרעות לפעילות המקום ועד לגימור מושלם אשר תמיד משאיר את הלקוח עם "טעם" טוב.

טרידיפלור רצפת אפוקסי תלת מימד, מתמחה ברצפות תלת מימד אפוקסי ופוליאוריטן. שניהם בעלי אורך חיים, עמידות ואיטום לאורך שנים.

בטרידיפלור רצפת אפוקסי תלת מימד מתבססים על ידע נרחב ביותר וניסיון עשיר  של צוותים מקצועיים ומנוסים בתחומים הבאים: צילום, הדמיות תלת מימד, מדביקים ומיישמי אפוקסי ופוליאוריתן בעלי יכולת ביצוע פרויקטים ברמה מהגבוהות בישראל.

אנו בטוחים בטיב עבודה ובחומרי הגלם, לכן תמיד נשמח להבטיח ללקוחותינו אחריות מקיפה על איכות החומרים וטיב הביצוע.

 

תתארו לכם עולם יפה ואנחנו ניישם אותו עבורכם
תתארו לכם סביב המיטה שלכם ים…דולפינים… וריף מדהים וגלים שנשברים…
תפסיקו לדמיין עכשיו זה אפשרי…

טרנד חדש, מטריף וייחודי משתלט על שוק הריצוף העולמי.

חברת העיצוב "טרידיפלור רצפות תלת מימד", משווקת בישראל אפשרות עיצוב חדשה מעניינת ולא שגרתית לבית, לעסק או לחנות. אנו מציעים רצפה תלת ממדית מדהימה ביופיה שניתנת ליישום בשירותים, באמבטיה או בכל חדר אחר ברחבי הבית או העסק, הרצפה תעניק לחלל מראה מאוד ייחודי ולא שגרתי ומותאם לחלל ותגרום לכם הרגשה כאילו אתם נמצאים בחיק הטבע או במנהרת הזמן, תלוי בבחירה שלכם.

עשור לאפוקסי. הטכנולוגיה היחסית חדשה שנקראת "רצפת תלת מימד" או "רצפה נוזלית תלת ממדית" או "ריצוף אפוקסי" " או לחילופין על שם החומר הפולימריה מיוחד ממנו היא עשויה. רצפת אפוקסי בכלל ורצפות אפוקסי תלת מימד בפרט ניתן לראות במרכזי קניות, משרדים ובתי מלון ברחבי העולם. "רצפת תלת מימד" מציעים לשוק הפרטי והעסקי לבחור את אחד מאלפי אפשרויות העיצוב הניתנים ליישום ולהפוך את הרצפה שלכם לחוויה ייחודית לפי טעמם האישי.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לזאביק נורי 0504404330